צרו קשר  ּ

  מהו עיצוב פנים?

  מהו עיצוב פנים? מה עדיף לבעל בית – לעצב את הבית לבד או לשכור את שירותיו של מעצב פנים? אילו שיטות עיצוב פנים קיימות ומה עושים במן שיפוץ? הרי סקירה קצרה ותמציתית בנוגע לאספקטים שונים של עיצוב פנים, שנועדו לעשות לכם מעט סדר בבלאגן.

  בשנים האחרונות ניתן לראות כי קיימת מגמה בבתים חדשים ובדירות חדשות והיא שכירת מעצב פנים. עיצוב פנים הוא תחום שעיקרו עיצוב החלל בצורה הטובה ביותר, בהתאם לצרכיו של הלקוח ולהגדרות החלל, ומטרתו, להפיח משב רוח רענן בחלל המעוצב ולהפוך אותו לפונקציונלי ביותר. עיצוב פנים אינו מוגבל רק לחלל הבית, ניתן לעצב גם משרדים ומרכזים שונים היות ותחום עיצוב פנים הנו נרחב וטומן בחובו אלמנטים רבים, החל משלב התכנון הראשוני ועד לרמת הפרטים הקטנים.

  המעצב הוא אני?

  המעבר לחלל חדש או שיפוצו, מלווה בהוצאות מרובות ולכן לאנשים רבים יש נטייה לרצות לחסוך וזה מובן. אולם לא פעם, החיסכון, יכול להוביל להוצאות מיותרות בעתיד. ביכולתו של עיצוב פנים נכון לחסוך לכם טעויות שיתכן מאוד שהיו מתרחשות, אם הייתם מבצעים את העיצוב באופן עצמאי, טעויות, אשר בפועל יכולות לבוא לידי ביטוי בעלויות כספיות ולעלות לכם בהפסדים. כמו כן, מעצב פנים שיודע את עבודתו, מכיר את חומרי הגלם שקיימים ויכול להמליץ לכם על החומרים הטובים ביותר עבורכם. ביכולתו לשלב בתכנית העבודה שני אספקטים חשובים, האספקט הוויזואלי כמו גם האספקט השימושי, וכן לוודא, כי צוות הבנייה פועל על פי התכנית בכל תהליכי הבנייה השונים.

  עיצוב פנים – השיטות השונות

  תחום עיצוב פנים הוא תחום נרחב ומתחתיו קשת רחבה של שיטות עיצוב שונות, החל משיטות עיצוב תעשייתיות ומודרניות, דרך עיצוב קלאסי וכלה בשיטות עיצוב המתבססות על המזרח הרחוק. היות ואין מעצב אחד שזהה למשנהו, בין אם בשיטת העבודה ובין אם בשיטת העיצוב, רגע לפני שאתם מזמינים חברה לעיצוב פנים, וודאו כי המעצבים המועסקים בה, רואים עין בעין את עיצוב החלל וסגנונם, משקף את הסגנון העיצובי שאתם מעדיפים.

  למה עיצוב פנים?

  למרבה הצער, לא כולנו בעלי הכישרון הנדרש כדי לתכנן את הבית שלנו שיהיה פונקציונלי מצד אחד, ומהצד השני, במילים הפשוטות ביותר – שיראה יפה. חלל שמעוצב נכון יכול להעניק לנו תחושה של מרחב, ולגרום לנו להרגיש נינוחים עד כמה שאפשר, כי בכל זאת THERE IS NO PLACE KIKE HOME. למעצבי פנים ישנו יתרון והוא ניסיונם המקצועי. הם ראו כבר דירות ובתים רבים, חללי משרדים או חנויות מסוגים שונים ובנוסף הם בעלי ידע נרחב בתחום עיצוב פנים. היות ותחום זה דינמי ולו אופנות מתחלפות, מעצבי פנים מנוסים יוכלו לספק לכם עיצוב בשילוב אלמנטים עכשוויים, ויחד עם זאת לדאוג שיהי זה עיצוב על זמני, על מנת שיישאר מעודכן גם לאורך השנים.

  למעלה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ּ