צרו קשר  ּ

  מעצבות פנים

  כיצד בוחרים מעצבת פנים? כיצד נדע שמעצבת הפנים שבחרנו היא המתאימה לנו ביותר? ועל מה חשוב לשים דגש בעת בחירת אשת מקצוע מנוסה מבין המבחר הרחב של מעצבות פנים הזמין לכל אחד ואחת מאיתנו?

  ביתו הוא מבצרו של האדם, אכן זה נכון. ולכן הבית הוא המקום בו אנו צריכים לבוא לידי ביטוי ולהרגיש נינוחות וביטחון. כדי להפוך את הבית למבצר ולשוות לו את המראה שאותו אנו מחפשים, חשוב לתכנן ועצב את החלל נכון, ובנכון, הכוונה שימוש בסגנון עיצובי שיתאים לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, תוך כדי ניצול החלל בצורה מקסימלית. בפרויקטים של עיצוב פנים, לבחירה נכונה של מעצבת פנים יש השפעה מכריעה על עיצוב הבית, היות ובחירה שגויה יכולה להשפיע באופן ניכר על הצלחתו של הפרויקט המשותף. אז איך תדעו כי מעצבת פנים שבחרתם היא האחת שמתעלה מעל מעצבות פנים אחרות? הנה כמה טיפים חשובים –

  בבחירת מעצבות פנים – אין כמו התרשמות אישית

  ההמלצות שקיבלתם, מועילות עד כמה שיהיו, אינן תמיד הדרך הנכונה לבחור מעצבת פנים מכיוון שלא בהכרח הצרכים שלכם וצרכיהם של הלקוחות הקודמים, הם אותם הצרכים. כמו כן, לא בטוח כי הטעם העיצובי של לקוחותיה הממליצים של המעצבת, עולה בקנה אחד עם טעמכם, ומה שהם חושבים ליפה, לא תמיד יוכל לסבר את העין שלכם. לכן, גם אם קיבלתם המלצות מעולות, קבעו פגישה אישית על מנת שתוכלו להתרשם. מעצבות פנים שונות ניחנו בסגנון עיצובי שונה ועליכם לוודא כי סגנונה של מעצבת הפנים שלכם מתאים גם לכם וגם לבית שלכם.

  משום שעיצוב הבית ילווה אתכם למשך זמן רב ולעיתים אף לאורך עשרות שנים, רבים חשים בשלב החיפוש מבין מעצבות פנים רבות כי בחירת מעצבת פנים שוות ערך לבחירת בני זוג, וכמו בכל מערכת יחסים, עליכם להרגיש שקיים קליק. כך בעת בחירת מעצבת פנים, חשוב כי תבצעו את ההחלטה רק כאשר תרגישו שיש מי שעומד מאחוריכם ושומר על האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר, שמבין אתכם ומעוניין בטובתכם בלבד.

  מעצבת פנים – מקצועיות וגם לב רחב

  אחד הדגשים החשובים ביותר בעת בחירת מעצבת פנים היא לוודא כי עומדת מולכם מעצבת מקצועית שמנוסה בעבודה עם חומרים, שיודעת לתכנן את החלל בצורה הפונקציונלית ביותר, כי ניסיונה המקצועי רכש לה קשרים בעולם העיצוב וכי היא יודעת לקרוא ולהבין את הצרכים שלכם. במקביל, בחירת מעצבות פנים צריכה להתבצע לא רק על סמך הניסיון אלא גם בהסתמך על האדם שעומד מולך, היות ובל נשכח, כי אתם עומדים לבלות אתה על בסיס יומיומי, למשך תקופה נכבדה. לכן, תכונות כמו לב רחב, אדיבות, נעימות, אוזן קשבת, פרקטיקה ואמינות אלו הן תכונות שהייתם רוצים במעצבת שלכם.

  בסטודיו מג'נטה – מעצבת פנים ייחודית

  עיצוב נכון הוא עיצוב השם דגש על תכנון פונקציונלי ועכשווי ולכן, מעצבת פנים מקצועית, אינה תתפשר ולו על הפרט הקטן ביותר. בסטודיו מג'נטה, צוות מעצבים מקצועי בעל ניסיון וידע עשיר בתכנון וניהול פרויקטים עיצוביים מסוגים שונים, שיכול להעניק לכם מגוון פתרונות עיצוביים מתוך רצון לתת לכם תמורה מלאה להשקעה שלכם ולדאוג שתישארו מרוצים לאורך התהליך.

  למעלה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ּ