צרו קשר  ּ

  עיצוב בית כפרי 

  אין אזור בארצנו הקטנה והקסומה מתאים יותר כאשר מדובר על עיצוב בית כפרי בעמק או על צלע ההר. השילוב המושלם של טבע עם אלמנטים כפריים הוא מגמה הולכת וגוברת בקרב זוגות ומשפחות אשר רוצים להתנתק מהמטרופוליטניים הגדולים ולפחות כאשר הם מגיעים הביתה לאחר עוד יום עבודה מפרך יוכלו לחיות את החלום של לחיות בתוך ציור פסטורלי. בבואנו לעצב בסגנון כפרי ישנם שני סגנונות אליהם נתייחס ומהם נבחר את הקו העיצובי שלנו. הקו הקלאסי והקו המודרני.

  סגנונות עיצוב בית כפרי

  ישנם טרנדים ואופנות חולפות רבים בעולם האדריכלות ועיצוב הפנים. חלקם נעלמים באותה מהירות בה עלו לכותרות. אולם, ישנם שני סגנונות עיצוב אשר לעולם יהיו רלוונטיים, בפרט כאשר אנו מדברים על עיצוב בית כפרי – הקלאסי והמודרני:

  • הקלאסי: העיצוב הקלאסי בזמנים עברו היה מבוסס בעיקרו על פרקטיות ופונקציונאליות. והתאפיין בעיקר באלמנטים כפריים דקורטיביים כגון ריהוט כבד מחומרים בעיבוד גס, צבעי עץ כהים וחמים, דלת כניסה רחבה ודלתות דו כיווניות, מבנה חדרים המאפיין סגנון כפרי וחומרי גלם התואמים את התקופה אליה השתייך. עיצוב זה יהיה המאופק והביתי יותר מבין שני הסגנונות.
  • המודרני: העיצוב הכפרי המודרני יתאפיין בעיקר בריהוט הכבד בחללים גדולים עם קירות עבים ולצדם אלמנטים כמו בדי טקסטיל ייעודיים, פרזולים המשולבים עם אלמנטים בחיתוכי עץ גסים ואפילו אח בוערת אשר אופיינית כל כך לריהוט מסוג זה. לרוב הריהוט יהיה עשוי עץ מלא עם שילוב של פרזולי מתכות כבדות. כמו כן, לצד הקלאסיות אנו נשלב חפצי וינטג' עם אלמנטים מודרניים כגון מדפים תעשייתיים גדולים, פינת אוכל מאסיבית ועם זאת כלי מטבח ומוצרים אלקטרוניים מודרניים.

  עיצוב בית כפרי – חלום בר השגה

  שלום לכם, שמי הוא עדי חרוש ובסטודיו שלי תוכלו לבחור בעיצוב בית כפרי מודרני וכמו כן קלאסי. הסטודיו שלי מספק מכלול אדריכלי שלם, מהתכנון ועד עיצוב הפרטים הקטנים, תוך הקשבה ללקוח ועבודה משותפת עמו. שילוב של מקצוענות, מקוריות, חדשנות, טכנולוגיה, פרקטיות והתאמה אישית לרצונות, החלומות, הצרכים והאילוצים של הלקוח. צרו עמי קשר ואשמח ללוות גם אתכם בדרך להגשמת החלום הכפרי שלכם.

  עיצוב בית כפרי מודרני - עדי חרוש

  עיצוב בית כפרי מודרני

  עיצוב בית כפרי מודרני מהווה את השילוב המושלם שבין אווירה חמימה וביתית לבין עיצוב חדשני שעונה על כל צורך שלכם. את השילוב שבין סגנונות העיצוב השונים הללו תוכל ליצור בעבורכם עדי חרוש, אדריכלית ומעצבת פנים מנוסה ומקצועית. חשוב לציין כי במידה ואתם מעוניינים בעיצוב זה, מוטב יהיה להשאיר את משימה זו למקצוענים שבתחום. שהרי יצירת האיזון הנכון בין הסגנונות השונים הינה מורכבת, אך בידיים מקצועיות תוכל לספק מענה מרשים לכל צורך עיצובי ופונקציונלי שלכם.

  הייחודיות של עיצוב בית כפרי מודרני

  עיצוב בית כפרי מודרני יהיה זה אשר ייצור את האווירה המושלמת עליה חלמתם מזה זמן כה רב. השילוב שבין הכפרי למודרני יאפשר לכל דיירי ובאי הבית ליהנות מסביבת מגורים ייחודית אשר עונה על כל דרישה, הן עיצובית והן פונקציונלית.

  יש מי שאינו מתחבר למראה הקריר של עיצוב מודרני אך עדיין מעוניין במראה המלוטש, ואלו יהיו האנשים שיתחברו לתוספת הייחודית שיכול להעניק השילוב של עיצוב כפרי. הגוונים החמימים והשילוב של חומרים מגוונים כמו עץ, יהיו אלו אשר ייצרו מראה בייתי ונינוח שיכלול גם את כל הפינוקים האהובים על כל אדם.

  עיצוב פנים בהתאמה אישית

  סטודיו אדריכלות ועיצוב פנים בצפון של עדי חרוש ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל דרך על מנת להעניק לביתכם את העיצוב הייחודי שתואם להעדפות ולצרכים שלכם. כך למעשה תוכלו גם אתם ליהנות ממענה מדויק לכל צורך אשר ייצור אווירה נקיה, חמימה ומזמינה. צרו קשר עם הסטודיו ונשמח לענות על כל שאלה ולהתאים בעבורכם את המענה העיצובי אותו אתם מחפשים.

  עיצוב הבית בסגנון כפרי

  כל אחד מעוניין שהבית שלו ועיצוב הפנים והחוץ שלו יהיו יחודיים, לכן מפתיעה קצת המגמה ההמונית בארץ ובעולם של עיצוב הבית לפי קטלוג איקאה. נכון, זה זול, זה יפה ואסתטי (לפעמים) אבל איפה הייחודיות כאשר עוד מיליון בתים נראים מפנים כמעט זהים לדירה שלכם? בפוסט זה נרחיב בקצרה נוכל לעצב את הבית בסגנון כפרי עדין שגם יהיה לבטח ייחודי משאר הבתים שאנו לרוב רואים וגם ישקף טעם טוב אמיתי מהו.

  השלב הראשון-דלתות כניסות

   

  עיצוב הבית והרושם הראשוני ממנו מתחיל מעיצוב החוץ-דלת הכניסה של הבית היא הדבר הראשון שלרוב האורחים יראו לפני כניסתם לבית וכדאי להשקיע במראה שלה. למראה כפרי עדין ונייטרלי מומלץ לחפשדלתות כניסה מעץ, במיוחד דלתות כניסה מעוצבות מדגמים שונים שניתן למצוא כיום ברחבי האינטרנט.

  השלב השני-תאורה

  יש לשים דגש על חומרים טבעיים כאשר רוכשים תאורה לבית. כמו כן, יש להקפיד שגופי התאורה יהיו קרובים לקיר ככל האפשר על מנת לשמור על תאורה טבעית ולא בולטת יתר על המידה.

  השלב השלישי-ריהוט

  ריהוט הוא אולי החלק החשוב ביותר עבור עיצוב הבית. על מנת להרחיב אודות כל רהיטי הבית יש צורך במאמר בפני עצמו. בדומה לדלתות כניסה שהרחבנו עליהם מקודם, גם רהיטי הבית צריכים להיות בגוון עץ בהיר או כהה עם דגש על אחידות.
  וטיפ אחרון לסיום-פרקטים. הם אמנם קצת קשים לתחזוק יותר מאשר מרצפות רגילות אבל הם משדרגים את עיצוב הבית בצורה בלתי רגילה. תשקיעו קצת בזה ולא תתחרטו.

  עיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי

  רבים מאתנו שמעו בשלב כל שהוא על עיצוב בתים כפרי, אך למה בעצם הכוונה בעיצוב בתים פרטיים בסגנון זה? מהם המאפיינים העיקריים של סגנון עיצוב כפרי? מטבח כפרי קל לנו לדמיין ואולי אף ראינו במגזין או אצל קרובי משפחה ושכנים, אך כיצד עיצוב בתים בסגנון הכפרי בא לידי ביטוי בחדרי הבית השונים?

  בתחום העיצוב שולטים סגנונות שונים ולכל מעצב הסגנון אתו הוא מאופיין, אבל במקביל, אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש סגנון אחד שמתעלה מעל כולם, מעין אב טיפוס לעיצוב באשר הוא וזהו סגנון העיצוב הכפרי. הוא חם, הוא מזמין הוא מעניק תחושה טבעית ורבים מתחברים אליו בעיקר משום שהוא מתאים לכל בית ולכל חלל.

  סגנון כפרי בעת עיצוב בתים פרטיים – כל המאפיינים

  עיצוב בתים בסגנון כפרי זו שיטת עיצוב המתבססת על שימוש באלמנטים טבעיים, עד כמה שניתן, כמו גם על שיטת עבודה שכוללת את עיבוד החומרים באופן ידני ברמת גימור גבוהה. בכל הנוגע לחומרי הגלם, מדובר בחומרי גלם אשר קרובים למצבם הגולמי כמו למשל עץ מלא, אבנים טבעיות, קרמיקה, פרופילים מברזל טבעי, ועוד וכולם כאחד, מעניקים לחלל תחושה של בית בכפר. אך אל תתנו לשיטת העיצוב הנושנה להטעות אתכם, עיצוב בתים כפרי אינו עיצוב נושן שחלף מהעולם, מכיוון שכיום, ניתן לשלב אלמנטים כפריים עם קדמה וללא אתגרים מיוחדים.

  מבשלים במטבח הכפרי

  המטבח הוא המרכז הבלתי פורמלי של כל בית ובית, ובמשפחות רבות, למטבח יש אף משמעות רגשית. זה המקום בו כל המאכלים שזכורים לנו מבית אמנו שוב מתבשלים ומבעבעים. המקום, בו אנו יושבים לאכול ארוחות משפחתיות ומארחים חברים, ובקיצור שם הכל קורה. בתחום עיצוב בתים, פעם אחר פעם, עיצוב המטבח תופס מקום מרכזי ומקבל חשיבות רבה. כאשר מעצבים מטבח בסגנון כפרי, הדגשים יהיו על עץ כחומר גלם מרכזי ואם אתם מעוניינים במראה קצת פחות מסורתי ויותר מודרני ועדכני, אתם יכולים לבחור מטבח מעץ בגוון שמנת, או בז' ולהוסיף אלמנטים עיצוביים כפריים. ברמה הבסיסית, מטבחיים כפריים הם על זמניים, פונקציונליים וצפוי שיגלו עמידות לאורך השנים.

  מעבירים את הזמן בסלון

  בעיצוב בתים בהשראת הסגנון הכפרי קיימות אפשרויות רבות, במיוחד כשהחלל המעוצב הוא הסלון. סלון כפרי לרוב יכלול מערכות ישיבה נינוחות, וילונות פרחוניים נשפכים, שולחן קפה מעץ גולמי וכמובן שניתן להרחיק עם הדמיון. כמו כן, אם אתם מעוניינים לעצב קיר שיהווה כנקודת מוקד עיקרית, תוכלו לעשות זאת על ידי חיפוי קיר מאבן טבעית, או על ידי אח עם מדף מעץ מעל המסגרת וכדומה. כמו כן, בעיצוב בתים בצורה כפרית בכלל ובסלון בפרט ישנו דגש רב על תאורה נכונה.

  אמבטיה בסגנון פרובנס

  בעת עיצוב בתים בסגנון כפרי, בל נשכח את חדר האמבטיה, אחד החדרים הקטנים של הבית אך בין החשובים מכולם. על מנת לעצב את האמבטיה בסגנון כפרי אפשר לשלב קרמיקה מעוטרת כרצפה או כחיפוי קיר, אבן טבעית, בסיס לכיור מעץ טבעי, פרזולים לידיות הארון וכדומה – ובכל אופן לזכור תמיד שהשימושיות בחדר זה צריכה תמיד לגבור על שיקולים הקשורים בעיצוב, שכן הרטיבות והלחות בחדר האמבטיה הנן ייחודיים לחדר זה ומקשים על שימוש נרחב בחומרים מסוימים.

  למעלה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ּ