צרו קשר  ּ

  עיצוב בית פרטי

  במה עיצוב בית פרטי שונה מעיצוב דירה בבניין מגורים? על מה חשוב לשים דגש בעת עיצוב בתים פרטיים וכיצד נבחר מעצב לעיצוב בית פרטי כך שהתוצאה תהיה לטעמנו אך גם הצרכים שלנו יילקחו בחשבון? לפניכם תמצית המידע בנוגע לעיצוב בית פרטי באמצעות מעצבים מומחים ומיומנים.

  בית פרטי הוא פסגת השאיפות של הצרכן הישראלי. החלום על בית גדול ומרווח שעונה באופן מדויק על הצרכים של המשפחה, הוא חלום שמשותף לרבים. ואכן בית פרטי כשמו כן הוא, מייצג ומשקף את ההווי של המשפחה שמתגוררת בו. אך כדי שהבית ישרת את אלו שמתגוררים בו נכונה, מומלץ לפנות למעצב פנים שתחום התמחותו הוא עיצוב בית פרטי ושיכול להישען על המשאבים והנסיון של חברה מסודרת, העוסקת בעיצוב פנים על שלל רבדיו ואשר סיפקה שירות עיצוב הבית לבעלי בתים פרטיים בעבר.

  עיצוב בית פרטי – איך עושים זאת?

  בית פרטי שונה מדירה היות ונחשב לבית הקבע של המשפחה, וככזה, ישנו צורך בעיצוב קצת שונה. לכן עיצוב בית פרטי צריך להיעשות עם מחשבה תחילה. רגע לפני שמתחילים, יש להיפגש עם המעצבים ולהעביר להם את החזון שלכם, את הסגנון העיצובי שאליו אתם מתחברים וכן לא פחות חשוב, גם את הצרכים שלכם, כי על אף הרצון שעיצוב בית פרטי יראה בסופו של יום כאילו יצא ממגזין, מדובר עדיין בבית בו אתם צריכים להתגורר ועל כן חשוב שיהיה גם פונקציונלי וגם מזמין. הבדל נוסף בין דירה לבית הוא, שברוב המקרים, בתים פרטיים הנם יותר מרווחים לעומת הדירה הממוצעת, נתון שגם אותו יש לקחת בחשבון בשלב העיצוב.

  איך נבחר מעצב לעיצוב הבית?

  מלבד החזון העיצובי והסגנון, שצריך להיות תואם לסגנונכם, (היות ומדובר בעיצוב בית פרטי שלכם, בו אתם תישארו לחיות כל יום מימות חייכם), המעצב הנכון צריך להיות מקצועי, ובד בבד, להיות בעל תכונות כגון הקשבה, הבנה וראיה נכונה, מה שאומר, שעליו להקשיב ולממש את הרצונות שלכם ולעצב לכם בית שמשלב את הצרכים וההעדפות שלכם יחד עם החזון האדריכלי והמודרני שהוא מביא אתו. כמו כן, חשוב שהמעצב יהיה מספיק יצירתי על מנת לתת לבית את החותמת הסופית שלו ויחד עם זאת, לדאוג כי המראה הסופי יהיה אישי וייחודי בו אתם מיוצגים בצורה הטובה ביותר.

  כל הדגשים החשובים

  ישנם דרכי עיצוב שונות ומגוונות התקפות לבתים פרטיים: בית פרטי עם או בלי מפלסים, בית דו קומתי, בתים עם פטיו וכדומה והמשותף לכולם הוא, שברוב המקרים מדובר בחלל רחב בהשוואה לדירות מגורים. לכן, בעת עיצוב בית פרטי יש לשים לב, כי בכל חלקי הבית השונים שולט אותו קו עיצובי, מה שאומר שאם בחרתם מטבח בסגנון מודרני ועכשווי, מומלץ להמשיך עם אותו הסגנון, גם בחדרי הבית השונים.

  אין זה אומר שאין מקום ליצירתיות ולגיוון בעת הצורך, אך בעזרת שמירה על אותו קו ייחודי בעת עיצוב בית פרטי תוכלו לשוות לבית מראה אחיד ומרשים.

  למעלה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ּ