צרו קשר  ּ

  עיצוב מטבחים כפריים 

  עיצוב מטבחים כפריים זאת ממגמה הולכת וגוברת בקרב זוגות צעירים אניני טעם אשר חיים את מרוץ החיים המטורף ביום יום ורוצים להגיע בסוף יום העבודה ולהרגיש בחום, השלווה והנועם של המטבח, לאו דווקא אזור הבישול אבל גם כמובן. אם בעבר הלא רחוק הייתה הגדרה מוחלטת של סגנון עיצוב מסוים, הרי שכיום עם השינויים הבלתי פוסקים בתחום האדריכלות, עיצוב הפנים וההום סטיילינג העולם הולך לכיוונים של שילובים הרמוניים של חומרי גלם, מרקמים, צבעים ותאורה. במאמר שלפניכם אגע בקצרה על תכנון נכון של תכנון ועיצוב המטבח הכפרי המודרני.

  כללי יסוד של עיצוב מטבחים כפריים מודרניים

  יחד עם זאת שהמגמה הלוהטת של שילוב סגנונות בעולם עיצוב הפנים, ישנם כמה כללים בכל זאת עליהם נרצה לעמוד בבואנו כאשר מדובר בתחום של עיצוב מטבחים כפריים מודרניים.

  • סרט דרמה או שמא רומנטי? אלו יהיו 3 המילים המנחות שלנו בבחירת הצבעים. כמובן שמחד יש חשיבות ללכת על צבעים המשתלבים אחד עם משנהו בהרמוניה, אך מאידך, ניגוד בין צבעים (קונטרסט) יעניק עיצוב מסורתי כפרי לצד אלמנטים מודרניים. במידה והרצפה והקירות יהיו בצבעים בהירים ורכים אנו "נשבור" אותם עם כלי מטבח וינטג', ארונות או פינת האוכל עם צבעים דרמטיים כגון אדום, כתום או צהוב.
  • טבעי זה הכי אחי: ההמלצה הראשונה תהיה לנסות ולתכנן את המטבח באזור בו יש חלון, האור הטבעי יבליט את הקונטרסט בין הרכות של הצבעים אלמנטים דרמטיים ובנוסף מאפשר אוורור המטבח וזה מהווה יתרון ענק. במידה ובמטבח אין חלון אנו נוכל להתקין צוהר עגול אשר קל ביותר להתקנה ומאוד פופולארי במטבחים הכפריים המודרניים.
  • זה חומר טוב: לחומרי הגלם שנבחר, בין אם זה לארונות, לדלתות ולפינת האוכל תהיה חשיבות גדולה. שכן, את המטבח אנו לא נעצב מחדש בכל שנה מחדש. עץ מלא בעיבוד גס בשילוב פלדת אל חלד מפורזלת, וילונות בצבעים קלילים ואווריריים ואף פסיפס יוסיפו רבות לאווירה הכפרית.

   

  עיצוב מטבחים כפריים בהתאמה אישית

  שלום לכם. שמי הוא עדי חרוש ואת הסטודיו שלי הקמתי עם חיבור אמיתי לאדריכלות ועיצוב פנים. אני מלווה את לקוחותיי מרגע הרעיון והחזון שלהם ועד לרגע בו יושבים לסעוד במטבח החדש בפעם הראשונה. עיצוב מטבחים כפריים היא אחת ההתמחויות המובילות בהן בחרתי במסע שלי ואני ממציאה את עצמי מחדש בכל פרויקט מחדש כך שאין ולא יהיה אחד הדומה למשנהו. בליווי צמוד ותוך כדיי הקשבה ורגישות אני פוסעת צעד אחר צעד עם הלקוח וביחד אנחנו עושים פלאים. פנו אליי למידע נוסף.

   

  ריהוט למטבח

  אין ספק שהיום המטבח הפך להיות אחד ממרכזי הבית המודרני. לעיתים, אנחנו נמצאים בו יותר זמן מאשר בסלון או בחדר השינה. יחד עם השינוי במעמד המטבח, חל שינוי גם בדבר נוסף: ריהוט למטבח. הפריטים מהם מורכב אזור הבישול והאוכל רבים ומגוונים היום ומגיעים בצורות ועיצובים רבים מאוד.

  מטבח נקבע לפי צורתו הסופית

  כל אדם שבוחר לקנות מטבח, רואה בדמיונו צורה מיוחדת משלו. זה יכול להיות מטבח כפרי או בסגנון הייטקי, רחב ידיים או אינטימי וחם. כל מראה וסוג משפיעים על הריהוט שיופיע במטבח והבחירה ברהיטים צריכה להיעשות רק לאחר שהוחלט איזה מראה רוצים להשיג.

  המטבח מושפע משאר חלקי הבית

  כבר מזמן שהמטבח אינו אזור מוקצה, קטן ובלתי נגיש, שמיועד רק לבישול. בתפקיד המרכזי שקיבל האזור הזה, מחייב אותנו להתחשב גם בשאר אזורי הבית כשאנחנו מחליטים אך הוא ייראה. לכן, ריהוט למטבח צריך להיבחר במחשבה תחילה, כשהמטרה היא להשיג מראה דומה לסלון למשל או לפחות עיצוב שיתאים לשאר החללים בבית.

  ריהוט למטבח: עץ, זכוכית או מתכת?

  או אולי שלושתם גם יחד? הבחירה בחומרים מהם ייעשה הריהוט במטבח תלויה גם היא במראה המטבח שאתם רוצים להשיג. מטבח מודרני יכלול יותר מתכת וזכוכית, כדי להשיג מראה נקי ומלוטש. מטבח כפרי, באווירה חמה, יכלול בעיקר עץ מלא וכבד, כדי להשיג 'מראה של פעם'. שילוב של כולם גם יחד יכול גם הוא להשיג מראה נפלא, אך דורש מחשבה מושקעת ויצירתית.

  ריהוט למטבח שכולל 'אי' מיוחד

  החידוש העדכני ביותר בתחום המטבחים הוא אי מטבח. זהו אזור שממוקם בדרך כלל במרכז המטבח ומשמש להכנת האוכל, שלב האכילה או שניהם גם יחד. זהו אזור נפרד משאר הרהיטים במטבח ומתפקד כיחידה בפני עצמה. זהו חידוש המיועד בעיקר לטבחים החובבים, שמבשלים בבית בצורה מאסיבית, יותר מהבשלן הביתי הממוצע.

  ריהוט למטבח הוא בעיקר ארונות

  כל מטבח שהוא מורכב בעיקר מארונות. זאת משום שהאזור הזה בבית דורש אחסון רב של כלים, סירים, תבניות וכדומה. ישנם מטבחים הכוללים ארונות תחתיים ועליונים וכאלו עם ארונות תחתיים בלבד. ריהוט למטבח כולל היום ארונות מיוחדים ומשוכללים: כאלו בעלי סגירה מונעת טריקה, צורות אחסון מיוחדות ואף נעילה מפני ילדים.

  שלבו בריהוט למטבח גם מוצרים להנאה

  אמרנו פעם אחת ונגיד זאת שוב: המטבח הפך למרכז הבית. רבים מאיתנו מבלים בו שעות רבות ביום. אז למה לייעד אותו להכנה ואכילת אוכל בלבד? תוכלו לצרף אליו גם מסך טלוויזיה מרשים, מערכת סטריאו להשמעת שירים ועוד מכשירים שיכולים להפוך את הבילוי במטבח למהנה עוד יותר. אל תוותרו על העניין.

  הכי חשוב: ריהוט למטבח חייב להיות עמיד

  באופן טבעי, השימוש במטבח כולל חומרים שעלולים להזיק למשטחים רבים. מים, שמנים וחומרי ניקוי שונים ישחקו רהיטים לא עמידים ויהרסו אותם. לכן, כשאתם בוחרים ריהוט למטבח, וודאו כי הוא כולל ציפוי מתאים ועמיד לכל פגיעה.

  למעלה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ּ