צרו קשר  ּ

  תכנון אדריכלי 

  תכנון אדריכלי נכון יהיה אחד כזה אשר יידע לשלב בין שלושה אלמנטים מרכזיים: אסתטיקה, פונקציונאליות ויציבות של המבנה. גם אדריכלים, גם הנדסאי אדריכלות וגם חלק גדול ממעצבי הפנים לומדים ומתמחים בתחומים רבים כגון: הנדסה ומתמטיקה, אומנות כמובן, מדעי החברה, הסביבה, היסטוריה פילוסופיה ואף פסיכולוגיה ואיך כל אלו משתלבים בחלק התיאורטי והמעשי בתכנון ועיצוב חלל המחיה. מלבד העיצוב, אותם אדריכלים ומעצבים צריכים יהיו להיות אמונים על הפרקטיקה והפונקציונאליות בתכנון. אך יותר מכל, אותם בעלי התפקיד יצטרכו להיות פסיכולוגים, להקשיב ללקוחותיהם בסבלנות, להכיל את רצונם ולעבד אותו למציאות אשר פוגשת את החלום שלהם בנקודה המדויקת ביותר. כיצד נבחר את האיש הנכון לעבודה? יצאנו לדרך!

  תכנון אדריכלי – איך תדעו במי לבחור?

  אם כן, כמובן שנרצה להפקיד את התפקיד החשוב בידי אדם בעל וותק וניסיון בתחום של תכנון אדריכלי ועיצוב הבית או הדירה שלנו. אך יחד עם זאת, כפי שציינו, העבודה כוללת בתוכה הרבה מעבר. על כן, לאחר שחקרנו ברשת, ראינו תיקי עבודות, קראנו ביקורות וקיבלנו המלצות ובחרנו את המיועד או המיועדת לעשות את העבודה, אנו נרצה להרגיש שיש כימיה טובה, שאנו רואים עין בעין ומגיעים לחזון משותף של הפרטים הקטנים ביותר והגדולים כאחד. נדע לבוא אליו ממוקדים בהגדרות של הקווים המנחים בהם נרצה שיתוכנן ויעוצב הבית. בנוסף, עוד טיפ קטן גדול יהיה לדעת עוד בתהליך הסינון ברשת שוותק וניסיון דברים שונים הם. יכול להיות שנראה אדריכל או מעצב עם וותק בעיצובים מרהיבים של מטבחים אך אל ללא ניסיון כלל בעיצוב חללים אחרים כמו חדרי ילדים או שינה. והטיפ האחרון והחביב יהיה לעבוד עם מישהו שיגרום לכל התהליך להיות חווייתי וזורם ולא כמו אחד של לקיחת משכנתא.

  תכנון אדריכלי – אסתטיקה ופונקציונאליות

  מציעה לכם להביט בחטף באתר שלי או להרים טלפון. הטיפים שנתתי כאן באים מניסיון ומהלב, בזכות זה הסטודיו שלי זוכה להגשים כל כך הרבה חלומות לכל כך הרבה אנשים מדהימים. תכנון אדריכלי מבחינתי הן 2 מילים מקבילות למילים דרך חדשה. בכל מסע אליו אני יוצאת אני יוצאת עם מיכל דלק חדש ויעד חדש, לי וללקוחותיי.  אשמח לענות לכם על כל שאלה. עדי חרוש.

  תכנון אדריכלי - אסתטיקה ופונקציונאליות

   

  תכנון אדריכלי לבית פרטי

  תכנון אדריכלי לבית פרטי יהיה זה אשר מהווה את השלב הראשון בדרך אל הגשמת חלום ויצירתו של בית החלומות שלכם אשר עונה בצורה מדויקת על מגוון רחב של צרכים. בעת פנייה אל שירותיה של עדי חרוש, אדריכלית ומעצבת פנים, תוכלו גם אתם ליהנות מיצירת התכנון האדריכלי המתאים ביותר בעבורכם.

  במה מתמקד תכנון אדריכלי לבית פרטי?

  תכנון אדריכלי לבית פרטי יהיה זה אשר מחפש ומוצא את המענה המדויק בעבור מגוון רחב של צרכים.

  • התאמה לסביבה – חלק בלתי נפרד מהתכנון האדריכלי יהיה זה אשר יתייחס בשילוב מדויק של המבנה בסביבה בה הוא נבנה. כחלק מנקודה חשובה זו נוכל לראות שימוש באמצעים שונים על מנת שלא לפגוע בנוף, זאת לצד שימוש בשיקולי הקרקע הקיימים על מנת לוודא כי הבית יוקם בצורה הנכונה.
  • תכנון חסכוני –בעת שילוב של אלמנטים חשובים, דוגמת בידוד נכון ומדויק בקירות ואיטום של הגג, ניתן יהיה לאפשר גם חיסכון אנרגטי משמעותי, זה למעשה יוביל גם לחיסכון כלכלי משמעותי לאורך השנים הבאות.
  • עיצוב ללא פשרות – זכרו כי חלק מהתכנון יהיה זה אשר יתכנן גם את העיצוב והחלוקה הפנימית של הבית, זאת בהתאמה מדויקת לצרכים העיצוביים והפונקציונליים שלכם.

  מקימים את בית החלומות שלכם

  שירותיו של הסטודיו של עדי חרוש, אדריכלית ומעצבת פנים מקצועית ומנוסה, יתמקדו בהגשמת חלום ישן והקמתו של בית החלומות שתמיד רציתם. הסטודיו יתמקד בהתאמת המענה המתאים לכל צורך, עיצובי ופרקטי כאחד, ויסייע גם בכל שלב בתהליך העיצוב והתכנון, זאת עד לסיום הבניה.

  למעלה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ּ