צרו קשר  ּ

  הכל על עיצוב פנים

  עיצוב פנים הוא תחום לא מאוד חדש, אך מאוד חשוב בתכנון ובניית מבנים. עיצוב הפנים מתייחס לחלל הפנימי של המבנה ולהתאמתו למתגוררים בו או לעובדים בו.


  עיצוב פנים של דירות יהיה שונה מעיצוב פנים של משרדים, וכל אחד מהם יכלול דגשים אחרים. עם כל זאת חשוב לזכור- עיצוב פנים נכון מבטיח ניצול מקסימלי של החלל ןהפיכתו לנעים וליעיל בו זמנית.

  עיצוב פנים של משרדים יקח בחשבון ייצירת שטח עבודה לכל עובד במרחב, מיקום נקודות חשמל, העיצוב הכולל של חדרי העבודה, השירותים, והמטבח המשותף כך שלכל העובדים יהיה נוח בחלל העבודה.

  עיצוב פנים של בתים ודירות כולל בתוכו תחומים רבים וחללים שונים שלכל אחד מהם יש חשיבות שונה, ועיצוב שונה.


  עיצוב פנים של חדר אוכל-סלון ומטבח יהיה לרוב בעל כיוון עיצובי דומה, שכן לרוב הם חלל גדול אחד וכל אחד מהם מהווה המשך של השני.

  עיצוב פנים של חלל מתייחס לכל הפרטים, הגדולים והקטנים של העיצוב, מיקום הקירות, מיקום שקעי החשמל וגופי התאורה, הצבעים, הטקסטורות, הריהוט והדקורציות השונות שיהיו בכל חלל בבית.

  דגש רב מושם על עיצוב פנים של מטבחים. עיצוב פנים של מטבחים הוא לעיתים תחום בפני עצמו, שכן המטבח הוא יחידה עיצובים מורכבת בפני עצמה שעיצובה חייב לקחת בחשבון משתנים רבים. עיצוב פנים של מטבחים מחייב שימת דגש על מיקום מוצרי החשמל במטבח, יצירת שטחי אכסון מספיקים לכלים ומשטחי עבודה ובישול. כל אלו הופכים את עיצוב פנים של המטבח לעבודה מאתגרת ויצירתית.


  בשנים האחרונות תופסים חללי השינה, או חדרי השינה נישת עיצוב משלהם. בעבר עיצוב פנים של חדר שינה היה עיצוב פונקציונלי בלבד, שהרי חדר השינה שימש לשינה בלבד. חדרי השינה היו קטנים ומיעטו לבלות בהם. אולם כיום עיצוב חדרי שינה הפך גם הוא לעבודה עיצובית בפני עצמה. חדרי השינה נבנים היום כגדולים ומרווחים יותר והאנשים המתגוררים בהם מבלים שם זמן רב, יותר מבעבר. לכן עיצוב פנים של חדר שינה לוקח בחשבון את הצרכים החדשים של האנשים המתגוררים בחדר ומיישם אותם בפועל בחדר שינה שמהווה מקום נעים לשהות בו במשך היום וכן מקום נעים לישון בו.

  למעלה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ּ